Nyitnikék Óvoda Nyírmeggyes
"Kisgyermekem csak nézzél szerteszét
Éretted van itt minden, ami szép."

Rendezvényeink

Szeptember 29. Őszi szüret az óvodában-szőlő darálása, préselése, must kóstolása

December hónapban aktuális rendezvényeink:

December 5. Mikulás

December 9-10. Mesemondó délelőtt

Karácsonyfa öltöztetés

December 9-10-én a csoportokban mesemondó délelőttöt tartunk, majd ezt követően kerül sor az óvoda karácsonyfájának feldíszítésére.

Mézeskalács sütése az adventi ünnepkör jegyében, majd a karácsonyi műsorral zárjuk az ünnepvárás óvdoai programjait.

Februári aktuális rendezvényünk a Farsang!

A télűző mulatságunkat csoportszinten tartjuk. Ötletes, egyénileg választott jelmezekbe öltözhetnek az apróságok, és egy fehőtlen, vidám, táncos-mulatságos napot töltenek együtt csoporttársaikkal.

Jeles napok a zöld óvoda jegyében:

Nemzetközi Energiatakarékossági Világnap             2024. március 06.

Víz világnapja                                                            2024. március 22.

Föld napja                                                                  2024. április 22.

Madarak és fák napja                                                     2024. május 10.

Te szedd! Országos akcióhoz való                            Időpontja: Országos kiíráshoz

csatlakozás                                                                alkalmazkodva

"Nyitnikék" Nyitott kapu rendezvénysorozat tavasszal:

Nyuszinap                                                                2024. március 22.

Gyereknap                                                               2024. május 24.

Óvodai ballagás                                                       2022. május 31.

Asztali nézet